ETION Wandelweekend Mullerthal Trail
De ETION Wandelingen beginnen stilaan een klassieker te worden in ons gevarieerde aanbod. Gewoon even tijd vrijmaken om met een klein groepje de natuur in te trekken voor een fijne babbel. Deze editie gaan we nog een stapje verder met een echte klassieker: de Mullerthal Trail.
Een fikse tocht met tijd en ruimte voor openheid, diepgang en écht contact. Om inspiratie te vinden bij elkaar, om inzichten, frustraties en ideeën te delen. Gewoon even mentaal en fysiek zuurstof opdoen.
Talent Table: de mens centraal
De arbeidsmarkt staat onder hoogspanning. Aantrekken van vers talent is aartsmoeilijk dezer dagen. En dus wordt het houden van straffe medewerkers dubbel zo belangrijk! In deze driedelige reeks gaat ETION tijdens ontbijtsessies op zoek naar hoe je mensen kan motiveren, verbinden en meer betrokken maken bij jouw organisatie.
Schaamtevrij op de werkvloer
Gelukkige mensen zijn productiever en minder ziek
Dansen naar vrijheid met André Pelgrims en Fatma Taspinar
Helemaal je authentieke zelf kunnen zijn, in alle vrijheid. Daar gaan we voor op dit ongedwongen, feestelijke ontmoetingsmoment. We treffen elkaar in Tabloo voor een warm moment van samenzijn.
VRT-anker Fatma Taspinar gaat er in gesprek met André Pelgrims, expert groepsdynamica en auteur van het boek Dansen naar vrijheid.
Onderzoek naar welzijn op het werk
ETION Wandelweekend
De ETION Walks beginnen stilaan een klassieker te worden in ons gevarieerde aanbod. Gewoon even tijd vrijmaken om met een goed gekozen wandelpartner de natuur in te trekken voor een fijne babbel.
Kwamen ons al minpunten ter ore, dan was het steevast “jammer dat het er al op zit” of “volgende keer mag het gerust wat pittiger”. En daarom komen we nu met een XL-versie! Voor de échte wandelliefhebbers plannen we een tweedaags wandelweekend in de Ardennen.
Over gezond leven, werken en denken
Wat corona écht veranderde op het werk
Heeft de coronacrisis iets veranderd aan onze verhouding tot werk? Kiezen we voor meer vervullende jobs? Is de work-life balans belangrijker geworden? Is telewerk het nieuwe normaal? Het zijn vragen die in 2020 al enkele maanden na het uitbreken van de coronacrisis gesteld werden. Toch kunnen we ze nu pas echt beantwoorden.
Talent Table: de mens centraal
De arbeidsmarkt staat onder hoogspanning. Aantrekken van vers talent is aartsmoeilijk dezer dagen. En dus wordt het houden van straffe medewerkers dubbel zo belangrijk! In deze driedelige reeks gaat ETION tijdens ontbijtsessies op zoek naar hoe je mensen kan motiveren, verbinden en meer betrokken maken bij jouw organisatie.
Paginering
- Pagina 1
- Volgende pagina