De dolle, dagelijkse nieuwscyclus wordt gedomineerd door razendsnel fluctuerende markten, disruptieve technologieën en geopolitieke dreigingen. In een wereld die bol staat van 24/7 breaking news, is het niet altijd eenvoudig om de rode draad te vinden. Met de ETION Kwartaalupdate zie je weer snel het bos door de bomen!
We bellen stipt om 8 uur in. Geert Janssens (hoofdeconoom) en Hans Diels (expert geopolitiek) geven je in een half uur een update van wat er op economisch en geopolitiek vlak speelt.
Het volgende uur diepen we, samen met een gastspreker, een actueel thema uit. Uiteraard is er daarbij ook ruimte voor jouw vragen.
Dit doen we vier keer per jaar, een efficiënte manier dus om helemaal mee te zijn met wat er in onze turbulente wereld gebeurt en hoe dat een impact heeft op onze bedrijven.
Tijdens de volgende sessie, op 30 april, zal journalist Jan Balliauw het hebben over de oorlog in Oekraïne, Rusland en de relatie met Europa.