- ETION
- Kennis verwerven
- Online paneldebat kredietverzekeringen

Online paneldebat kredietverzekeringen
14 november 2023
Staat de geldkraan nog open? Ook in de wereld van de kredietverzekeringen leeft deze vraag heel sterk. De spreekwoordelijke kraan in deze context betreft vooral de kredietlimieten die verzekeraars kunnen verlagen wanneer de economische situatie verslechtert.
Tijdens een digitaal event van CRiON zullen vertegenwoordigers van vijf kredietverzekeraars (AIG, Allianz Trade, Atradius, Coface en Credendo) de huidige toestand evalueren. Hoe beoordelen zij de kredietwaardigheid van de debiteuren van hun klanten? Wordt er minder dekking verleend en werden er al effectief limieten ingetrokken? Geert Janssens, hoofdeconoom ETION, modereert het debat op basis van de resultaten van een recente enquête.
ETION-leden kunnen gratis het debat volgen op 30 november (11 tot 12.30 uur), maar vooraf inschrijven is verplicht via deze link.